Gospodarka zasobmi

Grudziądzkie TBS Sp. z o.o. administruje osiemnastoma budynkami mieszkalnymi, w których mieści się 611 lokali mieszkalnych.

Mieszkania oddawane są w systemie "pod klucz" tzn. w pełni wyposażone (kuchnia - zlewozmywak dwukomorowy emaliowany z baterią, kuchenka gazowa czteropalnikowa z piekarnikiem; łazienka - wanna z baterią prysznicową, umywalka z baterią, muszla klozetowa z dolnopłukiem i deską sedesową oraz podejście z zaworem czerpalnym do pralki automatycznej). Lokale są w pełni opomiarowane (licznik zimnej wody użytkowej, licznik ciepłej wody użytkowej oraz licznik zużycia energii cieplnej centralnego ogrzewania). W mieszkaniu na podłogach położone są panele podłogowe z wyjątkiem kuchni i łazienki, gdzie ułożone są podłogowe płytki ceramiczne. Ściany - gładź gipsowa pomalowana farbą emulsyjną na kolor biały.

Ogłoszenie

 

W związku z realizacją zamierzeń Spółka przystąpiła do realizacji budowy budynków mieszkalnych wielorodzinnych  z mieszkaniami na wynajem na osiedlu Rządz.

W pierwszej kolejności mieszkania zostaną przydzielone osobom będącym na liście osób oczekujących na przydział mieszkania pod warunkiem pozytywnego rozpatrzenia ich wniosku (do pobrania w dziale mieszkania na wynajem).

Wnioski należy składać do 30 sierpnia 2019 roku.

 

 

Galeria 1

DSC_4757_300.jpg

Galeria 2

DSC_4747_300.jpg

Galeria 3

DSC_4752_300.jpg

Galeria 4

DSC_4757_300.jpg